درباره ما

شرکت ماشين سازی ذوالقدری


http://www.bigleaguekickball.com/about/ Soma No Prior Script Overnight شرکت ذولقدری سازنده تیرچه های فلزی با جان باز و بدون جوش با تایید مرکز تحقیقات راه و مسکن و شهرسازی ایران میباشد


http://www.bigleaguekickball.com/category/press/ soma no rx saturday delivery منوچهر ذوالقدری متولد سال 1330 در تهران می باشد و از سال 1348 در صنعت ماشین سازی شروع به فعالیت نموده وموفق به دریافت رتبه یک و چندین رتبه دیگر از وزارت صنایع و معادن گردیده ، و برند ماشین سازی ذوالقدری متعلق به ایشان می باشد .

http://www.bigleaguekickball.com/about/ generic Soma no prescription overnight در ادامه فعالیت اقدام به طراحی و ثبت اختراع محصول جدید و ابتکاری در صنعت ساختمان به نام تیرچه با جان باز بدون جوش (تیرچه رول فرمیت ) درسطح جهان نموده و موفق به اخذ گواهی ساخت آن از مرکز تحقیقات راه ،مسکن و شهرسازی گردیده است .

مزایای محصول جدید :

http://www.bigleaguekickball.com/about/ Order Soma no script next day delivery تا طول دهانه 12 متر (ساختمان ) بدون ستون قابل اجرا میباشد.

http://www.bigleaguekickball.com/about/ Buying Soma overnight delivery وزن سبک تر (5/1 وزن تیرچه های قدیمی ) با قدرت بالاتر و ایمنی بیشتر

http://www.bigleaguekickball.com/about/ Buy Soma No Prior Script Overnight اجرا بدون هیچ گونه عملیات جوشکاری

Soma shipped with no prescription صرف جویی در هزینه ها

http://www.bigleaguekickball.com/category/press/ buy soma prescriptions vorudyfinal-e1483186548334