watson brand soma  مشخصات فنی پرس برک (خم کن)

Soma online Overnight without dr approval پرس برک (خم کن) هیدرولیک با تناژهای مختلف همراه با فیکس کن آخر مکانیکی

http://www.bigleaguekickball.com/about/ generic Soma no prescription overnight 1-    بدنه یکپارچه
2-    تنش گیری شده در کوره
3-    بورینگ کاری یکپارچه
4-    سیلندرها یکپارچه خشکه آبکاری شده تا 45 درجه راکول سختی
5-    پیستونها آبکاری کرم سخت
6-    لاستیک های آب بندی آلمانی
7-    شیرآلات ایتالیایی
8-    پمپ پیستونی ایرانی 35 لیتری
9-    چهار عدد قراردستی
10-  در صورت نیاز قرار برقی   NCتجهیز میشود.

http://www.bigleaguekickball.com/about/ Soma no prescription next day delivery  

دستورالعمل استارت و کار کردن با دستگاه خم کن 3 متری  * 100 تن

Soma 50mg no prescription required no dr by fedex 1-   روش روشن نمودن دستگاه خم کن
کلید اصلی را به حالت 1 می گذاریم و با گرفتن شاسی استارت دستگاه را آماده کار  مینماییم .

http://www.bigleaguekickball.com/about/ Soma free consultation 2     2 –  نحوه کار دستگاه خم کن
پس از تهیه روغن هیدرولیک پارس بابک 125 یا بهران درفش 68 بمیزان دو بشکه (440لیتر) و برق سه فاز 380 ولت 25 آمپر و استفاده از کابل 4*6  با گرفتن پدال زیر دستگاه شروع بکار کرده و فک بالا (متحرک ) از بالا به طرف پایین حرکت نموده که این عمل با توجه به سیستم (سقوط آزاد) با سرعت بیشتری انجام می گیرد این پایین آمدن ادامه دارد تا به سویچ سیستم فشار برسد با تحریک این سویچ سرعت فرود فک بالا کم شده و از این به بعد دستگاه با فشار پمپ کار می کند که این تنظیم فشار بستگی به ضخامت ورق مورد نظر شما بوسیله قطعه ای به نام پرشو سویچ انجام می گیرد بعد از اینکه قطعه کار شکل و خم مورد نظر شما را گرفت فرمان بالا رفتن را به شیر فرمان میدهد بالا رفتن ادامه پیدا می کند تا به لیمیت سویچ (تنظیم کورس)رسیده و در نتیجه از حرکت به سمت بالا جلوگیری می کند، لازم به یادآ وری است که هر زمان تنظیم کورس بر روبروی آهنربای تحریک کننده متوقف شود به ما اجازه کار کردن با فیکس کن را میدهد.

http://www.bigleaguekickball.com/category/press/ buy no perscription soma توضیح اینکه فشار قابل رویت بر روی گیج فشار نهایتا 250 بار میباشد.

buy soma cod accepted بهر حال سیستم کارکرد دستگاه به صورتهای مکانیکی، هیدرولیکی و برق میباشد که هر کدام از آنها از قطعات متعددی تشکیل شده است.

buy soma C.O.D.  

سیستم مکانیک

Doctor shopping for Soma prescription بالانس کردن فک بالا : موازی بودن سنبه و ماتریس

Soma 50mg no prescription required no dr by fedex پشت هر فک بالا دو عدد جناغی بر روی میل گردان تعبیه شده است که با پیچهای مربوطه می توانید با بالا و پایین کردن این جناغی ها فک بالا را به حالت بالانس در آورید.

Soma no prescription USA FedEx shipping  

سیتم هیدرولیکی

order Soma WITHOUT SCRIPT 1-   حرکت فک به سمت پایین (سرعت زیاد)

soma free saturday delivery با باز شدن سوپاپهای مکش و گرفتن شیر فرمان و تنظیم فشار برقی عمل پایین آمدن صورت می گیرد این عمل را سقوط آزاد گویند.

Soma shipped with no prescription 2-  زیر فشار

http://www.bigleaguekickball.com/category/press/ buy online soma without prescription بعد از عمل پایین آمدن فک بالا بصورت سقوط آزاد تا حدی که به میکروسویچ فشار برسد و با تحریک این سویچ دستگاه بحد مورد نظر (فشار لازم برای خمکاری) رسیده و بعد از به حد رسیدن عمل برگشت را انجام داده تا به میکرو سویچ کورس برسد و آماده خم بعدی گردد.

http://www.bigleaguekickball.com/category/press/ buy soma shipped ups 3-  حرکت فک به سمت بالا تنظیم کورس

http://shareholderacademy.com/blog/iconsumer/ بعد از اینکه قطعه کار شما خم مورد نظر را گرفت و فشار به حد پرشو سویچ رسید در این زمان پر سویچ فرمان بالا را به شیر فرمان میدهد که این بالا رفتن تا رسیدن به سویچ مربوطه که همان تنظیم کورس میباشد به ما اجازه استفاده از شاسی های زاویه های باز و بسته را میدهد که میتوان با این حالت زوایای مختلف و در نتیجه زاویه دلخواه را پیدا نمود و آماده خمکاری گردید.

Buy Soma Next Day 4-   عمل فیکس کردن زاویه (تنظیم زاویه خم باز و بسته)

Order Valium Online India این عمل بوسیله دو گیربکس که بر روی دو سیلندر دستگاه تعبیه شده بوسیله یک میل گردان و کوبلینگ قابل تنظیم بوده و با کشیدن کوبلینگ مربوطه به عقب فیکس کن سمت راست دستگاه با شاسیهای خم باز و بسته قابل تنظیم میباشد بطوریکه شما میتوانید زاویه خم سمت راست را با زاویه سمت چپ یکی نموده بعد از تنظیم دو زاویه، کوبلینگ را بجای خود انداخته .

Alprazolam To Buy Online توضیح اینکه شما میتوانید با این عمل خطای دو سر کار را بگیرید ضمنا در مواقعی که قطعه کار بلند باشد عموما وسط کار زاویه کمتری نسبت به دو سر کار دارد یا اصطلاحا  وسط کار باز است برای رفع این مشکل زیر همان قسمتی که زاویه خم آن باز است باید فیلر گیری شود که این فیلرها زیر ماتریس دستگاه قرار میگیرد.

مشخصات فنی